Yazmayan erkek nasıl yazdırılır – En etkili 6 yöntem sizlerle

Yazmayan erkek nasıl yazdırılır? En etkili 6 Yöntem

Yazmayan erkek nasıl yazdırılır sorusunun yanıtı aslında oldukça basit. Karşınızdaki kişinin düşünceleri ve karakter yapısını göz önünde bulundurarak önerilerimizi uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde birkaç güzel mesaj almak ilişkinizdeki heyecanı ve mutluluk oranını arttıracaktır. Ne demişler her şey aşk için.

Teknolojinin gelişimi sayesinde ilişkilerdeki görüşme oranı arttı. Ancak bunun avantajlarının olmasının yanı sıra dezavantajları da var. Örneğin; kızlar konuşmaktan çok mesajlaşmayı daha çok seviyor. Erkekler ise görüşmeleri telefon ile sınırlandırmaktan yana. Elbette bunun pek çok nedeni var. Bunlardan birkaçı;

  • İş hayatı
  • Okul hayatı
  • Karakter özellikleri
  • Özgürlüklerinin kısıtlandığını düşünmeleri
  • Zaman kaybı olarak görmeleri…

Bu listeyi öyle çok uzatabiliriz ki… Sonuç olarak burada bir netleşelim ve erkeklerin yazı yazmayı pek sevmediğinde karar kılalım. Yazanlar olsa dahi çok büyük bir kesim arayarak ve yüz yüze görüşmenin yeterli olduğunu düşünmektedir. Sorun değil. Hiç endişelenmeyin. Sizler için önemli olduğunu biliyor ve bu nedenle yazmayan erkek nasıl yazdırılır sorusunu birkaç önemli ve etkili yöntem ile ele alıyoruz. Hadi başlayalım!

Etkileyici mesajlar atın!

Etkileyici mesajlara her erkek yanıt vermek ister. Bunu ilk başlarda arayarak yapabilir. Hiç sorun değil. Sabırlı olun. Mesajınıza yanıt verdiğinde “Sen de bana güzel mesajlar at ama…” gibi cümleler kurmayın. Karşılık beklediğinizi düşündüğü an etkileyici mesaj yerini mutsuzluk alacaktır. Heyecanı arttırmak için olumsuzlukları çağırmak istemezsiniz.

Mesaj sıklığına dikkat edin!

Erkekler gün içerisinde telefon sesini sürekli duymaktan hoşlanmazlar. Bu diğer ev üyeleri de aynı şekilde. Ne kadar çok mesaj atarsanız bir o kadar boş bir görünüm verirsiniz.

 

yazmayan erkek nasıl yazdırılır
yazmayan erkek nasıl yazdırılır

Pek çok ilişkide bayanlar çok sık mesaj attığı için erkekleri ilişkiden soğuturlar. Merhaba, Günaydın, Nasılsın gibi birkaç mesaj sonrası yazılacak bir şey bulunamaz. Ki hayatınız ne kadar yoğun geçerse geçsin her şeyi partnerinize anlatmamalısınız. Her anı ve her şeyi paylaşmak size olumsuzlukları getirecektir. Ayrıca arandığınızda anlatacak bir şeyinizin olmadığını da fark etmenizi sağlayacaktır. İlişkilerde telefon konuşmaları daha değerlidir. Sesiniz ile anlatım yapmanız daha etkilidir. Bu nedenle mesajlaşmayı ilişkiye renk katmak için tercih edin. Mesaj sıklığınızı her zaman göz önünde bulundurun.

Art arta kısa mesajlar göndermeyin!

Mesajlaşmalarda sinir bozucu olan şeylerden biri anlatım yapmak istenen meseleyi kısa kısa ve art arda yazıp yollamaktır. Karşıdaki kişi o an online ise okurken yorulacaktır. Konuyu anlamayacaktır. O an online değilse mesaj sesi sinirlerini bozacaktır. Bu nedenle ne yazmak istiyorsanız bir seferde hazırlayın ve gönderin.

Yazım kurallarına önem verin!

Yazım kurallarına önem verilmediğinde yazıların ne kadar sönük durduğunu ancak kurallara uyarak fark edebilirsiniz. Büyük harf ile başlamak virgül vs. kullanmak size pek çok fayda kazanımı sağlayacaktır. Yazılarınızın kalitesi ile değeriniz sevgilinizin gözünde artacaktır. Yazmayan erkek nasıl yazdırılır yanıtlarından biri yazı yazmaya teşvik ettirmektir. Teşvik için de iştah kabartmak gerekir.

Emoji kullanmayı unutmayın!

Emoji kullanımı yapmadan yazılmış her cümleler soru işaretleri bırakır artlarında. Siz hiç emoji kullanmadan bir cümle okumayı denediniz mi? Özellikle de yazım kurallarına uyulduğunda daha fazla göze batan bir durum oluşuyor. Çok sık olmamakla birlikte gülümseme, kalp vs. göndermenizi tavsiye ederiz.

Özgürlük kısıtlayıcı ve hesap sorucu şekilde davranmayın!

İşte geldik en civcivli kısıma! Erkekler için özgürlük çok önemlidir. Bu nedenle siz kendiniz hakkınızda ben şuradayım ve şu an şunu yapıyorum gibi mesajlar gönderdiğinizde elbette kendisi hakkında bilgi almak istediğinizi anlayacaktır. Her zaman ne yaptığını bildirmek hiç de hoş bir şey değildir. İnsanları özgür bırakmalı ve güven duymalısınız. Güvenciniz yoksa bu konuyu ele almalısınız. Aksi takdirde ilişkiniz size mutluluk getirmeyecektir. Partneriniz size yazsa da yazmasa da mutlu olmanız için pek çok şeyi kendi kafanızda yenmelisiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dosta ağır sözler-illegal sözler